Ceník a místa kde cvičím
Monika Bodláková - osobní trenérka

Factory Pro - Milady Horákové, Praha 6
Euforie - Štefánikova, Praha 5
Letenský park
Újezd

---------------------------------------

osobní trénink v posilovně 700 Kč/hod
nákup 10 lekcí - sleva na 600kč
kurz inline bruslení 400 Kč individální lekce

info@bodlajda.cz   tel.: 608 506 009

Jak objednat osobní trénink

Osobní tréninky je možné domluvit e-mailem nebo telefonicky. Během tréninků však nezvedám telefon a doporučuji tedy kontakt přes e-mail nebo SMS zprávy.

e-mail: m.bodlakov@seznam.cz
tel.: 608 506 009

Permanentka se platí předem a každý trenink je možné zrušit nejpozději 24 hodin před jeho zahájením. V případě pozdějšího zrušení nebo v případě nepřítomnosti klienta na treninku se trenink odečíta jakoby proběhl.

Kde trénuji v Praze

Moje domovská stanice je fitness studio Factory Pro v ulici Milady Horákové 116/109 na Praze 6
Ve fitness studiu Factory Pro musíte být členka, tudíž buď si zaplatit jednorázový vstup za 200Kč, nebo si zařídit členství. Cena tréninků není zahrnuta v ceně členství Factory Pro.

Pro ty, kteří se vyhýbají koupi dlouhodobého členství je možnost setkávat se ve fitness centru Euforie ve Štefánikově ulici 43a na Praze 5 (u Arbesova náměstí). Opět, cena tréninku není zahrnuta v ceně vstupného.

Pro milovníky Power Platu je po domluvě možné cvičit i na této vibrační plošině, která Vás zbaví celulitidy a krásně zpevní celé tělo. Individuální cvičení za pouhých 290kč, kdy ve 30 minutách zvládne posílit celé tělo. V ceně je zahrnutý jak trénink, tak vstup.

Přes jaro, léto i podzim je možné mít osobní trénink venku v parku a zacvičit si na závěsném systému TRX. Z vhodných lokalit preferuji Letenský park a Újezd.

Monika Bodláková - 2016
Osobní trenérka fitness Praha
Fotoateliér Glowphoto
Jak zhubnout Bolesti zad Cvičení pro těhotné Osobní trenerka fitness
Nejširší nabídka na inline brusle: kolečkové brusle